Terugkeer naar het bloemeneiland

Het stormt aan de kust, en niet alleen de bloemenkwekerij loopt gevaar

18,99

Momenteel niet leverbaar

Een meeslepende roman over een erfenis, een liefde en een bloemenkwekerij in Bretagne. Voor de lezers van Nora Roberts en Santa Montefiore.

Sylvia en Maël verwachten hun vurig gewenste eerste kind. Maar dan krijgt Maël een telefoontje; het gaat niet goed met zijn moeder, die hem bij zijn geboorte heeft afgestaan en die hij al dertig jaar niet heeft gezien. Sylvia heeft er geen goed gevoel over, maar Maël reist naar haar toe. Op dat moment treft een zware storm het bloemeneiland. Niet alleen Sylvia en de andere bewoners lopen gevaar, ook de kwekerij dreigt verwoest te worden.
In dit laatste deel van de Bloemeneiland-serie moet Sylvia alles op alles zetten om het bloemeneiland te redden.

Lezersreacties op Goodreads:

‘Heerlijk om weer op het bloemeneiland te zijn, ik vind het zo jammer dat de serie nu afgelopen is!’ *****

‘Ik ben weer als een blok gevallen voor dit prachtige verhaal.’ *****

ISBN: 9789046830161 Categorie:
Gewicht 1 kg
Auteur(s)

Tabea Bach

Uitgever

Oceaan

Verschijningsvorm

Paperback

Taal

Nederlands

Illustraties

Nee

Aantal pagina's

352

Druk

1

NUR

302

Verschijningsdatum

07-03-2024