lot en ot – De sneeuwstorm
€9,99
Nu besteld, dinsdag in huis
Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M4)
Gewicht | 0,218 kg |
Afmetingen | 212 × 155 × 9 mm |
Auteur(s) | Elisa van Spronsen |
Uitgever | Uitgeverij Zwijsen |
Verschijningsvorm | Hardcover |
Taal | Nederlands |
Illustraties | Ja |
Aantal pagina's | 32 |
Druk | 1 |
NUR | 287 |
Verschijningsdatum | 14-08-2023 |