lot en ot – De sneeuwstorm

9,99

Nu besteld, dinsdag in huis

Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M4)

ISBN: 9789048749157 Categorie: Tags: , , , , ,
Gewicht 0,218 kg
Afmetingen 212 × 155 × 9 mm
Auteur(s)

Elisa van Spronsen

Uitgever

Uitgeverij Zwijsen

Verschijningsvorm

Hardcover

Taal

Nederlands

Illustraties

Ja

Aantal pagina's

32

Druk

1

NUR

287

Verschijningsdatum

14-08-2023