lot en ot – op reis met de klas
€9,99
Nu besteld, dinsdag in huis
Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M3)
op een dag zegt juf: ‘we gaan iets heel leuks doen.
we gaan op reis!’
‘dat is tof!’ zegt lot.
maar dan ziet ze ot in de wei.
hij wil ook wel eens op reis.
hoe moet dat nou?
mag hij mee?
ISBN:
9789048749133
Categorie: Kinderboeken
Tags: buiten spelen, dieren, eten en drinken, natuur, paarden, school, seizoenen, zomer, zwemmen
Gewicht | 0,201 kg |
Afmetingen | 211 × 157 × 8 mm |
Auteur(s) | Elisa van Spronsen |
Uitgever | Uitgeverij Zwijsen |
Verschijningsvorm | Hardcover |
Taal | Nederlands |
Illustraties | Ja |
Aantal pagina's | 32 |
Druk | 1 |
NUR | 287 |
Verschijningsdatum | 14-08-2023 |